Winylowe brzmienia powracają w styczniu do Pasażu Łódzkiego


Winylowe brzmienia powracają w styczniu do Pasażu Łódzkiego
2024-01-12
Z nowym rokiem, do Pasażu Łódzkiego powraca Kiermasz Winyli i CD, a wraz z nim tysiące czarnych i srebrnych płyt, z najróżniejszymi gatunkami muzyki z całego świata. Muzyczne wydarzenie odbędzie się w centrum, w piątek 12 i sobotę 13 stycznia.

Cyklicznie organizowane w Pasażu Łódzkim Kiermasze Winyli i CD przyciągają za każdym razem pokaźne grono miłośników dźwięków płynących z gramofonu, pokazując, że popularność płyt winylowych nie przemija. 

Przeczytaj również:

Już w najbliższy piątek i sobotę, 12 i 13 stycznia, po raz pierwszy w nowym roku, w łódzkim centrum pojawi się okazja, by wziąć udział w tym muzycznym wydarzeniu. Na straganach w Pasażu Łódzkim rozstawione zostaną tysiące płyt winylowych oraz CD, wśród których można będzie znaleźć niejedną muzyczną perełkę.

Winylowy kiermasz spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że stał się naszym cyklicznym już wydarzeniem, łączącym pokolenia. Stoiska przyciągają wielbicieli muzycznych klasyków, niezależnie od wieku. Dla jednych płyty stają się sentymentalna podróżą, dla innych interesującym, oldskulowym nośnikiem, który ma swoją duszę i niepowtarzalny klimat – mówi Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki i dodaje - Zapraszamy wszystkich do Pasażu Łódzkiego na pierwszą w tym roku odsłonę kiermaszu
i zapewniamy, że z pewnością nie ostatnią”.

Oferowane podczas giełdy kolekcje krążków zawierają nie tylko winyle, ale i płyty kompaktowe, których fanów również nie brakuje. Różnorodność gatunków i okresów muzycznych, gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Styczniowa edycja Kiermaszu Winyli i CD w Pasażu łódzkim rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do 21.00. Stoiska z płytami staną w okolicy sklepu TK MAAX.Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl