Grudniowe winyle w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej


Grudniowe winyle w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej
2023-11-29
Tysiące płyt winylowych w jednym miejscu, ponadczasowa, różnorodna muzyka z całego świata i jedyne w swoim rodzaju dźwięki z gramofonu – to wszystko czekać będzie w Alfa Centrum Gdańsk Galerii Alternatywnej już 2 grudnia. Tego dnia w centrum odbędzie się ostatnia w tym roku Giełda Płyt Winylowych.

Podczas tego muzycznego wydarzenia do gdańskiego centrum, z całej Polski zjadą się wystawcy płyt winylowych, którzy zaprezentują swoje imponujące kolekcje czarnych krążków. Wśród nich można będzie znaleźć zarówno stare, kultowe wydania jak i nowości, z najróżniejszych gatunków muzycznych, takich jak jazz, soul, funk, rock, muzyka klasyczna czy współczesne brzmienia elektroniczne.

Przeczytaj również:

Giełda Winyli to dobra okazja dla wszystkich fanów muzyki, by zakupić nowe płyty do swoich kolekcji, a także posłuchać przyjemnego trzasku igły na gramofonie. Na stoiskach ustawiony jest sprzęt, umożliwiający odtwarzanie krążków. Dodatkową atrakcją są organizowane podczas wydarzenia konkursy, w których wygrać można winyle.

„Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na grudniową Giełdę Płyt Winylowych. Świąteczna sceneria i otoczenie niepowtarzalnych, klimatycznych dźwięków muzyki z czarnej płyty to doskonałe warunki, by miło spędzić sobotni, grudniowy dzień. Ponadto na wypełnionych po brzegi stoiskach można będzie znaleźć z pewnością doskonałe muzyczne, gwiazdkowe prezenty dla najbliższych”  - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.

Stoiska czekać będą w pasażu centrum, w godzinach 9.00-21.00.Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl