Wygraj bilety na Koncert Disneya z Orange VOD


Wygraj bilety na Koncert Disneya z Orange VOD
2018-05-14
W Orange VOD obejrzyj nagrodzony Oscarem hit „Coco” i uwierz, że marzenia się spełniają! A do 20 maja weź udział w konkursie i wygraj bilety na Symfoniczny Koncert Filmowy Disneya.

Jeśli kochasz animacje Disneya i uwielbiasz muzykę z najsłynniejszych bajek, to do 20 maja wejdź na stronę www.konkurs.orange.pl i odpowiedz na dwa pytania testowe, dotyczące hitu „Coco” oraz napisz, który film animowany Disneya podoba Ci się najbardziej, a może to Ty wygrasz jeden z pięciu zestawów biletów na Symfoniczny Koncert Filmowy Disneya „Marzenia się spełniają”! Każdy zestaw składa się z czterech biletów. Możesz także wybrać miasto, w którym chcesz obejrzeć koncert. Koncerty będą dostępne w Zabrzu, Warszawie, Toruniu, Szczecinie, Poznaniu oraz Wrocławiu.

 „Coco” to jeden z największych hitów ze studia Disney/Pixar, nagrodzona Oscarem, wzruszająca animacja. Opowiada o chłopcu, Miguelu, który chce zostać muzykiem, ale jego rodzina nie pochwala tych planów. Bohater, wbrew zakazom, postanawia spełnić swoje marzenia. Wkrótce, w tajemniczych okolicznościach, trafia do Krainy Zmarłych, gdzie odkrywa mroczną historię swojej rodziny… Czy uda mu się wrócić do świata żywych? Sprawdź już teraz w Orange VOD.Nadesłał:

Havas PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl