Raper i gamer Janusz Walczuk przejmuje playlistę "mix do grania" na Spotify


Raper i gamer Janusz Walczuk przejmuje playlistę "mix do grania" na Spotify
2023-01-18
Spotify łączy siły z artystą i fanem FIFY, Januszem Walczukiem.

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów gier. Spotify łączy siły z artystą i fanem FIFY, Januszem Walczukiem. Janusz przejął playlistę Spotify "mix do grania" i zaproponował 60 utworów, przy których gamerzy mogą poczuć takie same emocje, jak on w trakcie gry. Jak sam mówi, na playliście mix do grania są utwory, które towarzyszą mi, jak i całemu B24 przy konsoli. Od Headiego, przez Kazka po moje numery, przy których lecą same fragi

Przeczytaj również:

Oprócz autorskich utworów, Janusz dodał do playlisty między innymi piosenkę „Lawenda” - Bedoes 2115, Białas, Kinny Zimmer, Pedro, SB Maffija, White 2115, francis - która w 2022 roku była najczęściej streamowanym utworem przez graczy w Polsce. W doborze numerów do zestawienia Janusz postawił na rapowe brzmienia. Gamerzy znajdą tu utwory polskich twórców, między innymi Okiego, OIO i Maty, oraz zagranicznych raperów, takich jak Polo G, AJ Tracey, Headie One i Skepta.

Z serwisu Spotify można korzystać podczas grania w gry na konsolach Playstation 4, Playstation 5 i Xbox One. Playlista "mix do grania" z piosenkami zaproponowanymi przez Janusza jest dostępna na Spotify do 27.01 br.Nadesłał:

Havas.PO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl