Piotr Cugowski w Serenadzie - jedyna taka strefa muzyczna na Dzień Kobiet


Piotr Cugowski w Serenadzie - jedyna taka strefa muzyczna na Dzień Kobiet
2020-02-28
Już 7 marca o godzinie 18.00 z okazji Dnia Kobiet krakowską Serenadę wypełni muzyka z najwyższej półki. Wszystko za sprawą wybitnego wokalisty - Piotra Cugowskiego, który wraz z zespołem zagra swoje największe przeboje. Wstęp dla wszystkich Pań jest bezpłatny. Jedyna taka strefa muzyczna

Centrum Serenada rozpoczyna świętowanie Dnia Kobiet już 7 marca. Z tej okazji wyjątkowe zaproszenie kieruje ku wszystkim paniom, aby uczcić ich święto. Wyjątkowy koncert Piotra Cugowskiego rozpocznie się o 18.00, zaś pół godziny wcześniej uczestniczki mogą kierować się do specjalnej strefy tylko dla kobiet. Oprócz występu, w programie przewidziano także słodki poczęstunek oraz aperitif.

Przeczytaj również:

Gwiazda estrady w Serenadzie

Piotr Cugowski, syn Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera, to wokalista, który zapisał się na polskiej scenie muzycznej albumami wydanymi z zespołem Bracia, który współtworzy ze swoim bratem Wojciechem. Współpracował m.in. z takimi artystami jak: Jan Borysewicz, Seweryn Krajewski czy Jon Lord z zespołu Deep Purple. Był również jurorem w programach muzycznych MTV Rockuje! oraz The Voice of Poland. W 2009 roku został wyróżniony Fryderykiem jako wokalista roku. Na scenie Serenady artysta oczaruje publiczność swoimi największymi przebojami i wprowadzi w prawdziwie magiczną atmosferę.

Jedyna taka strefa muzyczna - koncert Piotra Cugowskiego

7 marca, godz. 18.00, wstęp do strefy od 17:30
Centrum Serenada
Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, Kraków

Wstęp bezpłatny dla wszystkich kobiet. Darmowe bilety, upoważniające do wejścia do strefy siedzącej, można odebrać w Punkcie Informacyjnym w Centrum Serenada. Ilość biletów jest ograniczona.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówNadesłał:

JK

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl