Muzyczne dziedzictwo: Giełda Płyt Winylowych i CD w CH RONDO


Muzyczne dziedzictwo: Giełda Płyt Winylowych i CD w CH RONDO
2024-02-02
Już w najbliższą sobotę nie lada atrakcja czeka na miłośników muzyki w CH RONDO! 3 lutego w godzinach 9.00-21.00 odbędzie się kolejna edycja Giełdy Płyt Winylowych i CD.

To niepowtarzalna przystań dla kolekcjonerów i poszukiwaczy muzycznych perełek, gdzie będzie można przeglądać i odkrywać zbiory płyt z najróżniejszych zakątków świata muzyki.

Przeczytaj również:

W spokojnej i przyjaznej atmosferze, uczestnicy będą mieli szansę na znalezienie utworów, które od dawna goszczą w ich sercach, jak i tych, które mogą stać się nowymi odkryciami. Stoiska zapełnią się bogactwem gatunków – od jazzu, przez rock, metal, po elektronikę i alternatywę, zapewniając coś dla każdego, kto ceni sobie muzyczną różnorodność.

Giełda w CH RONDO to nie tylko możliwość zakupu płyt, ale również szansa na spotkanie z ludźmi o podobnych pasjach, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami muzycznymi. To moment, aby zwolnić i pozwolić sobie na chwilę relaksu w otoczeniu muzyki, która łączy pokolenia.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Giełda Płyt Winylowych i CD będzie zlokalizowana obok Martes Sport i Kwiaciarni Olivia w CH RONDO. Przyjdź do nas w poszukiwaniu muzycznych skarbów.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 60 marek wśród których znajduje się m.in. 4F, Sinsay, Gudi Home, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

 

 Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl