Kamil Bednarek w Porcie Łódź


Kamil Bednarek w Porcie Łódź
2017-12-04
W najbliższą niedzielę, 10 grudnia, w Porcie Łódź wraz z zespołem pojawi się Kamil Bednarek. Artysta spotka się ze swoimi fanami o godzinie 15:00 na scenie zlokalizowanej obok sklepu Empik.

Kamil Bednarek podczas spotkania w Porcie Łódź opowie o swojej najnowszej produkcji - płycie „Talizman", na której postanowił podzielić się z fanami utworami z kilku obszarów gatunków muzycznych. Najnowszy krążek swoją premierę miał 1 grudnia i jest piątą z kolei płytą wydaną przez polskiego artystę. „Talizman" (Space Records) różni się od dotychczasowej twórczości Bednarka, powstałe utwory są efektem poszukiwań własnej wrażliwości muzycznej, stanowiąc swoisty talizman piosenkarza. Spotkanie z Kamilem Bednarkiem będzie okazją by porozmawiać z artystą na temat najnowszej płyty, a także by zdobyć autograf wokalisty i jego zespołu oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Przeczytaj również:

Kamil Bednarek zasłynął z udziału w trzeciej edycji telewizyjnego show „Mam Talent!". Po tym programie jego kariera muzyczna przebiegła błyskawicznie. Niezwykła osobowość artysty i indywidualny styl muzyczny sprawiły, że w krótkim czasie zyskał mnóstwo fanów, a jego płyty cieszą się ogromną popularnością. Piosenkarz jest zdobywcą statuetki w kategorii Artysta Roku podczas gali Eska Music Awards 2017.Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl