Już w sobotę Strefa Chwały Festiwal - Rodzina gwarantem bezpieczeństwa


Już w sobotę Strefa Chwały Festiwal - Rodzina gwarantem bezpieczeństwa
2017-12-08
3,2,1... Zaczęło się wielkie odliczanie do zimowej edycji Festiwalu Strefa Chwały pod hasłem „Rodzina gwarantem bezpieczeństwa”.
Przeczytaj również:
Start, już jutro, 9 grudnia w opolskim Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym. W programie: spotkania, konferencje, panele dyskusyjne, warsztaty dla młodzieży, animacje dla dzieci oraz dużo dobrej muzyki.

Nie bez powodu hasło nadchodzącej edycji Festiwalu Strefa Chwały brzmi „Rodzina gwarantem bezpieczeństwa”. W obecnym zabieganym świecie, ludzie nie mają dla siebie czasu, przez co umyka im wiele istotnych spraw.

Organizatorzy Festiwalu aranżując spotkania, panele dyskusyjne czy konferencje chcą zwrócić szczególną uwagę na wartości, które są podwalinami do harmonii w rodzinie. Co ważne, chcą przekonać ludzi, że warto, a nawet trzeba ze sobą rozmawiać. 

W przedsięwzięciu weźmie udział wiele doświadczonych osób, którzy pracują z ludźmi. Będą to osoby duchowne, ale i świeckie – psycholodzy, pedagodzy, prawnicy, a nawet aktorzy. Ludzie doświadczeni przez życie, którzy chętnie otwierają się na potrzeby innych. Dlaczego warto uczestniczyć w tym wydarzeniu? Odpowiada Michał Fita, prezes Stowarzyszenia Artystyczno- Społecznego „Pracownia Przyszłości”, jeden z organizatorów zimowej edycji Strefy Chwały – https://www.facebook.com/pracowniaprzyszlosci/videos/1960608234198402/.

Festiwal odbywa się dzięki dofinansowaniu z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.  

***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak/ Adventure Media 
Zdjęcia: Plakat Strefa Chwały Festiwal zimowa edycja „Rodzina gwarantem bezpieczeństwa”

***
Osoba do kontaktu: Justyna KorzeniakSpecjalista ds. Public Relations
justyna.korzeniak@adventure.media.pl


Nadesłał:

Adventure Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl