„Get to Sziget” – weź udział w konkursie i wyrusz w muzyczną podróż


„Get to Sziget” – weź udział w konkursie i wyrusz w muzyczną podróż
2018-05-11
Trwa konkurs w ramach kampanii rodziny hoteli ibis - „Get to Sziget”, realizowanej w całym regionie Europy Wschodniej. Udział w nim to szansa na wygranie dwutygodniowego wyjazdu – 7-dniowej podróży przez Europę oraz tygodniowego pobytu na Sziget Festival 2018.

Wydarzenie, odbywające się w Budapeszcie w dniach 8-15 sierpnia, to prawdziwe święto dla wszystkich fanów muzyki. W tym roku na scenach festiwalu zagrają między innymi: Lana del Rey, Gorillaz, Arctic Monkeys czy Shawn Mendes. Ambasadrorami kampanii „Get to Sziget” są Mattia i Elie z zespołu BEMY. Muzycy nie tylko wyruszą w trasę wspólnie z laureatami konkursu, ale także skomponują utwór zainspirowany przygodami z podróży, do którego powstanie również teledysk. Premierowe wykonanie piosenki odbędzie się na scenie ibis podczas Sziget Festival 2018.

Przeczytaj również:

 

Przebieg konkursu

 

Główne zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiego filmu, który przekona głosujących, że to właśnie ten uczestnik powinien wyruszyć w wakacyjną podróż z rodziną hoteli ibis. Częścią formularza zgłoszeniowego, dostępnego na dedykowanej stronie www.ibis.com/gettosziget, jest również zaplanowanie kreatywnej trasy dojazdu na festiwal. Ma ona uwzględniać 7 z 25 zaznaczonych na mapie miast, w których znajdują się hotele rodziny ibis. W kolejnym kroku należy wkleić link do swojego filmu, umieszczonego wcześniej na portalu YouTube - kiedy tylko pojawi się na stronie, rozpoczyna się zbieranie głosów, które trwa do 10 czerwca. Materiały video można również udostępniać znajomym, zachęcając ich do głosowania. Spośród 20 osób z największą liczbą głosów jury wybierze 10 najbardziej kreatywnych uczestników, którzy zostaną zaproszeni na finałowy weekend do Warszawy. Nazwiska trójki zwycięzców poznamy przed końcem czerwca. Konkurs skierowany jest do osób mieszkających w Polsce, Czechach, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Bułgarii, Macedonii oraz na Węgrzech, Litwie i Łotwie.

 #ibisSziget, czyli muzyczna przygoda 

 

Nagrodą w konkursie jest niezapomniana, wakacyjna przygoda – 7 dni podróży po Europie i 7 dni muzycznych atrakcji na Sziget Festival 2018. Już 1 sierpnia laureaci konkursu wraz z ambasadorami akcji, zespołem BEMY, wyruszą z jednego z europejskich miast w stronę stolicy Węgier. A co na nich czeka? Przejazd specjalnie stworzonym, muzycznym busem, zwiedzanie fascynujących miejsc na trasie dojazdu, noclegi w komfortowych hotelach rodziny ibis, a w końcu… jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie. Sziget Festival to dziewięć scen, na których przez tydzień gra muzyka. Brzmi jak przepis na życiową przygodę? Na to również się zanosi! Podczas wyjazdu Mattia i Elie z zespołu BEMY skomponują utwór inspirowany przeżytymi emocjami, do którego powstanie teledysk, będący zapisem wspomnień z wyjazdu. Ich twórczość, określana jako pop z elementami indie rocka, to kwintesencja doskonałej zabawy i beztroskiego klimatu letnich festiwali. Rodzina hoteli ibis już po raz kolejny będzie obecna na Sziget Festival - posiada tam również swoją scenę. W tym roku, w ramach kampanii „Get to Sziget”, zachęca wszystkich do startu w konkursie i wzięcia udziału w wielkiej, muzycznej przygodzie.

Pasja, która nie przemija 

 

Hotele rodziny ibis wypełnione są swoją pasją, czyli muzyką. Przejawia się ona na różne sposoby, ale niezmiennie pozostaje wpisana w strategię działań. Organizowane cyklicznie, kameralne koncerty, na których swoje talenty muzyczne prezentują zarówno lokalni wykonawcy, jak i hotelowi pracownicy stały się już nieodłączną częścią doświadczenia, jakim jest pobyt w hotelach rodziny ibis. Dzięki systemowi Jukebox by Deezer, goście mogą samodzielnie wybierać utwory odtwarzane w hotelowych wnętrzach. Odpowiednia muzyka jest bowiem istotnym elementem dobrego samopoczucia, a właśnie to w największym stopniu decyduje o satysfakcji z każdej podróży. W 2017 roku zrealizowano kampanię „ibis. tu mieszka muzyka”, w ramach której utalentowani twórcy, wyłonieni w konkursie, mieli szansę nagrać swoje utwory w profesjonalnym studio, zaaranżowanym w jednym z hoteli ibis. Nadesłał:

38PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl