BETFAN: preselekcje do Eurowizji wygra Jann


BETFAN: preselekcje do Eurowizji wygra Jann
2023-02-22
Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, na tegorocznej Eurowizji Polskę będzie reprezentował Jann. Zanim artysta zdobędzie prawo wyjazdu do Liverpoolu będzie musiał jednak pokonać Alicję Szemplińską i Blankę, które są jego głównymi rywalkami.

Już wkrótce rozstrzygnie się, kto spośród dziesięciu kandydatów wygra preselekcje do Eurowizji 2023 i tym samym będzie reprezentował Polskę na międzynarodowym konkursie. Zdaniem BETFAN faworytem jest Jann z energetycznym, ale i nieco mrocznym utworem „Gladiator”, w którym prezentuje skalę swoich niezwykłych wokalnych umiejętności.

Przeczytaj również:

Wedle oceny BETFAN największymi rywalkami Janna są Alicja Szemplińska oraz Blanka. Wprawdzie mają mniejsze szanse niż faworyt, ale nie należy ich lekceważyć. Alicja Szemplińska to utalentowana piosenkarka, która już raz wywalczyła prawo do wyjazdu na Eurowizję, choć ostatecznie konkurs odwołano z powodu pandemii. Druga z rywalek – Blanka – zyskała popularność dzięki radiowemu hitowi „Solo”. Piosenkarka właśnie ten utwór zgłosiła do eurowizyjnych preselekcji.

Według przewidywań BETFAN najmniejsze szanse na wygranie niedzielnego konkursu TVP mają Maja Hyży oraz Ahlena.

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji, Robert Lewandowski odbierze nagrodę napastnika roku na gali Ballon d’Or, a Polska wyjdzie z grupy na mundialu w Katarze.Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl